ZIŅAS

Draugi! plānojām divu dienu sacensības! Angļu sportings - 100 mērķi, uz jaunas teritorijas! Sportrap - otrā dienā - 100 mērķi   lasīt vairāk:


×

AKTUALITĀTES

Mums ir tas gods informēt Jūs, ka sporta pasākumos, kas notiek 2021. gada sezonā mūsu stendā, ģenerālsponsors ir WESS Motors!

Turklāt! Sporta šaušanas komplekss RIGA SHOOTING CENTER par godu jubilejai - 15 gadi  uzsāk projektu visam gadam !!!

 

lasīt vairāk par projektu:

×

Projekta ideja: treniņš un sagatavošanās lielākajām sacensībām Latvijas / Baltijas un Eiropas līmenī. Gada laikā organizēsim 8 sacensības vai treniņšaušanu uz rezultātu, kur gada pēdējais pasākums notiks svētku gaisotnē! 

Sacensību/treniņšaušana programma: 8 sacensības gadā / disciplīna tiek noteikta 2-3 nedēļas pirms sacensībām (Sporting, Compak Sporting, English Sporting, Double Compak, Make & Brake utt.). Visas sacensības notiks RIGA SHOOTING CENTER šautuvē. Viena sacensību diena, 100-150 mērķi.
Dalības maksa: 35 eiro - 100 mērķi; 50 eiro - 150 mērķi.

Dalībnieki: sportisti un amatieri, iesācēji un profesionāļi. Laipni aicināti dalībnieki no jebkuras valsts.

Sacensību īpatnība: reģistrēšanās un dalība sacensībās notiek sacensību dienā no plkst. 10:00 līdz 14:00. Dalībniekiem tiek dota unikāla iespēja izvēlēties šaušanai ērtu laiku un atbraukt izšaut progrāmu dienas garumā.
Dalībnieka rezultāts tiks reģistrēts un saglabāts vispārējai klasifikācijai. Sacensību projekts unikāls ar to, ka VISU sacensību apbalvošana notiks reizi gadā - gada beigās kad organizēsim lielas sacensības – ar svētku garšu.
Dalībnieks, kurš piedalās 5 no 8 sacensībām, automātiski tiek iekļauts sacensību kopvērtējumā, kur 8 labākie piedalīsies superfinālā ar balvu fondu, kas gada laikā tiks iekasēt no dalības maksām.
Sportistam, kurš piedalīsies vairāk kā 5 sacensībās,  tiks uzskaiti 5 labākie rezultāti. Īpašu uzmanību kopvērtējumā pievērsīsim kategorijām: dāmām un junioriem.

Apbalvošana: 2021. gada decembrī mēs organizēsim visiem dalībniekiem svētku sacensības, kurās pasniegsim goda medaļas un atsevišķas bālvas uzvārētājiem par katram sacensībam/treniņšaušanu!
Atsevišķi piešķirsim vērtīgas balvas kopvērtējuma finālistiem / uzvarētājiem. Dāmas un juniori 1.-3. vietas iegūvēji arī tiks apbalvoti ar vērtīgām balvām.
Uzvarētājs kopvērtējumā tiks noteikts no kopējā rezultāta, kas tiks aprēķināts procentos no labākā rezultāta, kur rezultāts par pirmo vietu ir vienāds ar 100%.

NB! Katrās sacensībās plkst. 13:00 rīkosim loteriju, ar kuras palīdzību vienam sacensību dalībniekam piešķirsim veicināšanas balvu!

pirmais pasākums - treniņšaušana uz rezultātu- notiks 2021.g.21.martā!
vairāk informācijas šeit: