img

Bildes un video

Open Baltic Championship 2020 skeet/trap

Photo/Video
lasīt vairāk

×

Lieliskās brīvdienas ir aizvadītas! šautuvē risinājās sacensības OPEN BALTIC CHAMPIONSHIP 2020 SKEET/TRAP!

Lielisks noskaņojums visiem dalībniekiem! Skaista apbalvošana!
 
 

Treniņsaušana ZALAARMS JUNIORIEM

Photo/Video
lasīt vairāk

×

5 dienu garumā vairāk ka 20 jaunieši guva jauno pieredzi un prasmes.
Mācījās pareizi ieplecot ieroci, apstrādāt mērķi.
Kopā ar diviem treneriem: Daini Upelnieku un Juriju Kirenski, kā arī instruktoru Olgu Kirensku, jauniešiem bija unikāla iespēja noklausīties informatīvas lekcijas gan par pirmo medicīnisko palīdzību, gan par ieroču aprites likumu, gan iedziļināties psiholoģijā ar tēmu "kā pārvārēt bailes sacensību laikā".
Jauniešiem bija lieliska iespēja iepazīties ar augstas klases šāvēju - trešas vietas iegūvēju Pasaules čempionātā 2019.g.- Virgilijus Grybe, kurš stāstīja par Compak Sportingu un tā niansēm!

Riga Shooting Center komanda izsaka milzīgu un sirsnīgu PALDIES, Latvijas Sportinga Federācijai par atbalstu, atsevišķu PALDIES sakām arī ZALA ARMS komandai par ieguldījumu! ⭐️
Vienam īpašam sportistam atzinība par uzticību un ieguldījumu! ⭐️
Bez Jums visiem, šīs pasākums netiktu realizēts! PALDIES!

WESS MOTORS LOTERIJA Nr.2 Video

Photo/Video
lasīt vairāk

×

WESS MOTORS LOTERIJA NR.3 Video

Photo/Video
lasīt vairāk

×

RIGA SHOOTING CENTER

Photo/Video
lasīt vairāk

×

13.jūnija loterijas rezultāti

Photo/Video
lasīt vairāk

×

Mūsu sportisti ārzemēs

Photo/Video
lasīt vairāk

×

Photo/Video
lasīt vairāk

×

WESS MOTORS LOTERIJA 15.augusts

Photo/Video
lasīt vairāk

×

Latvijas Čempionāts Fināls Compak Sporting

Photo/Video
lasīt vairāk

×

24. un 25.septembrī mūsu šautuvē norisinājās Latvijas čempionāts Compak Sporting disciplīnā Fināls.

Sveicam sacensību uzvarētājus!
? kategorija OPEN - 1.vieta Kārlis Strazdiņš! 
? kategorija SENIOR - 1.vieta Valērijs Čeprovs! 
? kategorija JUNIOR - 1.vieta Dāvis Zommers! 
? kategorija LADY - 1.vieta Iveta Tīle! 
 
? A grupa starp Latvijas sportistiem - 1.vieta Kārlis Strazdiņš! 
? B grupa starp Latvijas sportistiem - 1.vieta Einārs Lapiņš! 
? C grupa starp Latvijas sportistiem - 1.vieta Kristaps Broks!